Chcielibyśmy z ogromną przyjemnością podzielić się z Wami naszym niezwykłym doświadczeniem podczas niedawno zorganizowanej międzynarodowej konferencji w Berlinie, która odbyła się 27 i 28 września. Nasza firma Media Crew odegrała kluczową rolę w zapewnieniu sukcesu tego wydarzenia, a my chcielibyśmy się nią z Wami podzielić.

W całym przedsięwzięciu dostarczaliśmy zaplecze techniczne w sferze audio oraz displejów do 4 sal warsztatowych oraz głównej sali. Konferencja na ponad 200 osób wymagała też odpowiedniego dobrania wielkości ekranu. Nasz dział graficzny przygotował projekt oprawy jak czołówki, jingle oraz edycje video każdego panela prowadzącego.   

Od samego początku naszej współpracy nasz zespół pod przewodnictwem Pana Sebastiana Korczaka wykazał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasza ekipa zrozumiała głęboko wszystkie potrzeby i wymagania konferencji, pracując z nami nad projektowaniem i implementacją niezbędnych rozwiązań technicznych. Nasza specjalizacja w dziedzinie technologii dźwięku, ekranów diodowych LED, oprawy graficznej wideo oraz produkcji wideo przyczyniła się znacząco do niezapomnianego przeżycia dla wszystkich uczestników.

Nasza firma jest szczególnie dumna z naszego wkładu w produkcję video oraz oprawę graficzną konferencji. Nasz zespół pracował nieustannie, aby dostarczyć najwyższej jakości treści wideo, które stanowiły kluczowy element wydarzenia. Dzięki naszym usługom, konferencja nabrała wyjątkowego wymiaru wizualnego, a uczestnicy mogli swobodnie wchodzić w interakcje z wyświetlanymi treściami.

Nasze produkcję video może zobaczyć na kanale YouTube LESS COMAPNY:

https://www.youtube.com/@LeSSWorks 

Nakręć się na film