Konferencje zjazdy eventy

Obsługa spotkań

event
MEDIA CREW

Organizacja konferencji LESS 2023 w Berlinie

Organizacja konferencji LESS 2023 w Berlinie Chcielibyśmy z ogromną przyjemnością podzielić się z Wami naszym niezwykłym doświadczeniem podczas niedawno zorganizowanej międzynarodowej konferencji w Berlinie, która odbyła się 27 i 28

Czytaj »

Konferencje zjazdy eventy

Więcej niż technika eventowa

Firma MEDIA CREW to profesjonalny partner, który doskonale rozumie, jak kluczowym elementem udanych konferencji i spotkań jest perfekcyjna technologia audio-wideo oraz innowacyjne rozwiązania multimedialne. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie technologii i kreatywności, ale także przeprowadzenie klienta przez cały proces, aby zminimalizować stres i zagwarantować pełne zadowolenie z efektów końcowych. Współpracując z nami, możesz być pewien, że Twoje konferencje i spotkania zostaną podniesione na wyższy poziom dzięki naszym usługom.

Obsługa spotkań

Sport adrenalina

Sportowe relacje

Konferencje Online​

Przy każdej stacjonarnej konferencji sala będzie Twoim ograniczeniem. Uczestników będzie tylu ilu może ona pomieścić. Przy wydarzeniu online to ograniczenie znika. Otwierasz się na większą publiczność. A także na osoby, które z różnych powodów nie mogą do Ciebie przyjechać. Natomiast obejrzenie konferencji w biurze lub domu już dla nich będzie akceptowalne. Co więcej, po zakończonym wydarzeniu, możesz dalej sprzedać do niego dostęp, ale np. już w formie nagrania.

stream ONLINE Webinary

Wspieramy w organizacji eventu jak konferencja, spotkanie czy webianar. Pracujemy online oraz offline.

Organizacja spotakań online oraz offline

Zrób z nami Event​

Zaufali nam już:
Inspirujemy

Pracujemy dla Ciebie

Kochamy to co robimy i naszym językiem jest film. Produkujemy video w różnych budżetach dla potrzeb rynku komercyjnego, eventowego oraz artystycznego. Współpracujemy z organizacjami reprezentującymi biznes oraz instytucje publiczne. Cieszymy się, że nasze grono klientów się powiększa.

Mówią o Nas