DLA KOGO JEST MOBILNE STUDIO

Nasza usługa jest skierowana dla firm chcących wykorzystać potencjał video w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej z klientem lub pracowanikami. Tworzymy kontent video w niestandardowy sposób. Nie płacisz tutaj za ilosć filmów tylko za czas ich realizacji. Co to oznacza ? Znaczy to tyle, że nie martwisz się o koszty – ponieważ się one nie zmieniają. Sam dobierasz ilość czasu jaki ci jest potrzebny i ile filmów jesteś wstanie w tym czasie zrobić. Działa to nazasadzie outsorcingu zasobów. Wynajmujesz od Nas ekipę i pracujemy jak dział Twojej firmy.

 

FILMY W 1 DZIEŃ

Jesteśmy dostępni dla Ciebie cały dziań pracy i mozęsz zrobić tyle filmów ile potrzebujesz. W ciągu jednego dnia zamykamy cały cykl produkcji video. Znaczy to, że filmy pracują dla Ciebie już tego samego dnia.

ABONAMENTY

Idea naszej współpracy polega na trwałych relacjach. A my jesteśmy stali w uczuciach. Chcemy udostępniać narzędzia jak najlepsze dla Ciebie na jasnych zasadach. Nie płacisz tutaj za ilość filmów tylko za czas ich realizacji.

ZACZYNAMY?

USTALENIA

To najważniejsza część produkcyjna. Ustalamy jak często się spotykamy i podpisujemy umowę. Następnie zespół graficzny w Naszej firmie przygotowuje wirtualne studio pod nagranie. Pamiętajmy, że widzimy się tylko na 8H stąd im więcej rzeczy przygotujemy jak: tła, belki podpisowe, grafiki, prezentacje, czy proste animacje jak czołówki lub jingle tym łatwiej i szybciej osiągniemy efekt już na planie.

PRODUKCJA

BEZSTRESOWO

Wiemy, że występy przed kamerą są trudne. Dlatego przyjazna atmosfera pracy to podstawa. Do swojej dyspozycji masz podgląd jak wyglądasz i możemy zrobić tyle dubli ile potrzebujesz.

BEZ MONTAŻU?

VIDEO BEZ CZEKANIA

Dzięki nowoczesnej technologi nie musimy czekać na efekt naszej pracy. Efekt zaraz po zakończeniu twojej pracy jest już prawie gotowy. Wystarczy kilka poprawek i „mamy to”. Kluczujemy na żywo – znaczy to tyle, że proces montażu skracamy do minimum. Dzięki temu możemy nagrać jeszcze więcej filmów.

OFERTA

VIDEO SZKOLENIA

FILMY PRODUKTOWE

PREZENTACJE VIDEO

TRANSMISJE LIVE – STREAMING

TECHNOLOGIA

Za wynalazcę techniki bluebox uznaje się Petra Vlahosa – hollywoodzkiego specjalistę od efektów specjalnych („Awatar”, „Gwiezdne wojny”, „Mary Poppins”, „Ptaki”, „Ben Hur”), który za swoje dokonania otrzymał 3 Oscary. Szeroko stosowana w telewizji (najczęściejpodczas prezentacji prognozy pogody i w programach informacyjnych) oraz w filmie (do umieszczania aktorów w komputerowo generowanym środowisku). Kolor tła to zazwyczaj niebieski lub zielony, ponieważ są one uważane za najmniej podobne do koloru skóry i najrzadziej pojawiają się w kostiumach i rekwizytach

 

PLATFORMA VOD – TELEWIZJA INTERNETOWA

Platforma to rodzaj zaawansowanej nakładki na kanał youtube, gdzie możesz dodawać nieskończoną liczbę kanałów i udzielać praw administrowania nimi dowolnej liczbie użytkowników. Jest to prościej mówiąc narzędzie do tworzenia telewizji internetowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.playtegra.com

MOBILNE STUDIO W AKCJI

ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYM FOLDERZE PDF

 

ZACIEKAWIONY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

 

KONTAKT