Materiały przedstawione poniżej są materiałami poufnymi. Obowiązkiem odwiedzającego tą stronę jest zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić MEDIA CREW na szkodę. Odwiedzający zobowiązuje się zatem do zachowania poufności przekazywanych mu informacji na wszelkich nośnikach, bez względu na sposób ich przekazania.

Marta Furdyna

Pracuję i czuwam nad wizerunkiem makijażowym osób publicznych od 15 lat. Z moich usług korzystały już m.in: Edyta Górniak, Edyta Bartosiewicz, Kasia Nosowska, Kasia Cerekwicka, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret i inni. Zapraszam na moje profile: Instagram, Facebook, Youtube, gdzie możesz zobaczyć moje najnowsze prace.

Sebastian Korczak

Operator, Reżyser filmowy i reklamowy. Od 10 lat biorę udział w największych przedsięwzięciach telewizyjnych oraz pracuje dla największych marek tworząc filmy reklamowe oraz wizerunkowe. Jako producent kreatywny w Media Crew tworzę unikatowe materiały storytellingowe łącząc formy dokumentalne z reklamowymi.

 

Zaplanujemy i wyprodukujemy:

Tutoriale makijażowe

Filmy instruktażowe

 

Nagrywamy tutoriale makijażowe, w których Marta pokazuje jak wykonać dany makijaż lub jak zastosować odpowiednie kosmetyki. Filmy są skierowane zarówno do osób, które chcą nauczyć malować siebie, jak i do makijażystów. Od wielu lat uczestniczymy w produkcjach telewizyjnych w Polsce. To doświadczenie, połączone z naszą wiedzą sprawia, że oferujemy kompleksową produkcję projektów od małych/krótkich filmów poglądowych do dużych filmów instruktażowych. Począwszy od pomysłu i szczegółowego scenariusza, poprzez plany promocyjne, budżety, aż do pełnej realizacji.

Marta Furdyna
Jako make up artist brałam udział w ponad 40 produkcjach: TV Show, koncerty, eventy, pokazy mody, prezentacje, programy rozrywkowe, a wśród nich:

  • Taniec z Gwiazdami
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  • The Voice
  • X-Factor
  • Dance Dance Dance
  • pokaz mody Violi Piekut, Łukasza Jemioła, Roberta Kupisza, Maćka Zienia
  • koncerty: Sylwester z Dwójką, Sylwestrowa Moc Przebojów (Polsat), Eska Music Awards

 

Produkcja Video

Jako profesjonalny dom produkcyjny zajmiemy się kompleksową produkcją filmów od A do Z. Zrealizujemy filmy w Twojej siedzibie lub zapraszamy do Naszego kameralnego studia niedaleko TVNu. Posiadamy również bazę modelek.

Wdrożymy platformę e-learning dla Twojej Marki.

 

Platforma e-learning

Rozwijaj kompetencje partnerów dostarczając im treści szkoleniowe za pośrednictwem platformy e-learningowej dostępnej 24/7 na każdym urządzeniu stacjonarnym i mobilnym. Zwiększ efektywność, zaangażowanie, współpracę i aktywność. Platforma e-learningowa to centralny punkt zdobywania i udostępniania, testowania wiedzy dla całej marki.

Jako MEDIA CREW realizujemy projekty dla:


Marta Furdyna

+ 48 506 902 666
marta.furdyna@gmail.com

Sebastian Korczak

+ 48 602 133 731
produkcja@mediacrew.pl