Cieszymy się ogromnie z ogłoszenia, że firma MediaCrew właśnie dokonała zakupu nowoczesnego urządzenia do transmisji o nazwie LiveU! To krok naprzód w obsłudze naszych cenionych klientów, dziennikarzy oraz stacji telewizyjnych, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

LiveU to niezwykle zaawansowane i profesjonalne narzędzie, które umożliwi nam zapewnienie najwyższej jakości transmisji na żywo. Dzięki niemu nasi partnerzy medialni będą mieli dostęp do niezawodnej technologii, która pozwoli im relacjonować najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie z doskonałą jakością obrazu i dźwięku.

To nie tylko kolejny krok w rozwoju naszej firmy, ale także dowód naszej ciągłej determinacji, aby dostarczać unikalne i innowacyjne rozwiązania dla branży medialnej. Wierzymy, że to urządzenie znacząco wzmocni naszą ofertę i umożliwi nam osiągnięcie jeszcze wyższych standardów w obsłudze naszych klientów.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za zaufanie i jesteśmy podekscytowani perspektywą wspólnego wykorzystania LiveU w celu dostarczania fascynujących relacji na żywo z całego świata. Oczekujcie jeszcze więcej emocjonujących treści i wydarzeń, które będziemy mieli przyjemność transmitować za pomocą tego nowego, zaawansowanego narzędzia!

 

Dodatkowo, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziennikarzy do odwiedzenia naszej nowej, dedykowanej podstrony. Tutaj znajdziecie pełen zakres informacji na temat naszego urządzenia LiveU, wraz z opisem jego możliwości i zalet. Nasza strona dla dziennikarzy będzie także zawierać kontakt do naszego zespołu obsługi klienta, który chętnie udzieli wszelkich dodatkowych informacji oraz pomoże w ustalaniu szczegółów dotyczących korzystania z LiveU.

 

Nakręć się na film