Jesteśmy organizacją społecznie zaangażowaną

Wspieramy społeczne i kulturalne inicjatywy

Kochamy to co robimy i chcemy by świat był dzięki temu lepszy. Dlatego działamy w trzech głównych obszarach: edukacji, kultury i biznesu. Angażujemy się w Ważne projekty.
filozofia

Angażujemy się w ważne projekty

Wierzymy, że dzięki naszej pracy możemy zrobić coś dobrego. Dlatego chętnie angażujemy się w produkcje ważne z perspektywy społecznego zaangażowania. Wspieramy organizacje kultury, sztuki i inicjatywy społeczne. 

Projekty zrealizowane
po pracy
MEDIA CREW

Kreütz Majewski: Zakulisowy Świat Wyobraźni – wystawa

Poprzednie Następne Andrzej Kreütz Majewski, wybitny polski artysta i scenograf, doczekał się wystawy prezentującej kolekcję jego niezwykłych dzieł, które powstały podczas współpracy nad kreacją scenografii do licznych spektakli teatralnych i

Czytaj »
projekty
MEDIA CREW

Accolade Mural w Białymstoku, ESR

https://youtu.be/J4bY0f85zSU reżyseria SEBASTIAN KORCZAK produkcja MEDIA CREW https://accolade.eu/pl/o-nas/spoleczna-odpowiedzialnosc Zwycięski projekt wykonany przez Kamilę Kurczab, malarkę z Krakowa, charakteryzował się głębokim zrozumieniem wartości reprezentowanych przez Accolade oraz niebanalnym warsztatem artystycznym. W

Czytaj »
muzyka
MEDIA CREW

Lukrowane Kraby koncert – 31 WOŚP 2023

https://youtu.be/QaZmQkUaRuc Zawsze chcemy zrobić coś dobrego w WOŚP. Zrealizowaliśmy cały koncert na kilka kamer w ramach wsparcia kultury.  idźi do blog wróć do strony Media Crew wykonała swoje zadania z

Czytaj »
Projekty w produkcji

Są projekty, które dopiero planujemy lub potrzebują wsparcia. Wiemy, że każde przedsięwzięcie wymaga partnerów i drużyny.  Razem z organizacjami szukamy mecenasów do projektów kulturalnych i społecznych. Możesz z Nami zrobić coś dobrego dla świata rozwijając działalność CSR w swojej firmie lub angażując się prywatnie. Poniżej krótka lista projektów:

Co daje Nam i może dać twojej organizacji społeczne zaangażowanie.

Działalność społeczna pozwala nam na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Pokazuje to, że jako firma jesteśmy odpowiedzialni i dbamy o dobro społeczne, co może przyciągnąć nowych klientów, inwestorów oraz pracowników. Działania społeczne pozwalają nam na zaprezentowanie wartości, jakimi kierujemy się w naszej działalności, co jest istotne dla budowania zaufania i pozytywnego wizerunku.

Po drugie, zaangażowanie w działalność społeczną może wpłynąć pozytywnie na relacje z klientami i pracownikami. Działania te pokazują, że firma ma wartości, o których myśli i dba nie tylko o zyski finansowe, ale także o dobro społeczności. Pracownicy, którzy czują się związani z wartościami społecznymi swojego pracodawcy, są bardziej zmotywowani i zaangażowani. Klienci natomiast są bardziej skłonni do kupowania produktów i korzystania z usług firm, które angażują się w działalność społeczną.

Po trzecie, zaangażowanie w działalność społeczną to sposób na wspieranie społeczności lokalnej, w której działamy. Działania takie przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców oraz do rozwoju gospodarczego regionu. W ten sposób firma może wykazać swoją społeczną odpowiedzialność i przyczynić się do poprawy warunków życia mieszkańców danego regionu.

Po czwarte, działalność społeczna to sposób na rozwój umiejętności pracowników. Działania takie wymagają kreatywnego myślenia i pracy z ludźmi, co pozwala na poszerzanie kompetencji pracowników. W ten sposób firma może dbać o rozwój swojego personelu i umacniać swoją pozycję na rynku pracy.

Wreszcie, działalność społeczna może przyczynić się do rozwoju biznesu poprzez poszerzenie bazy klientów i zwiększenie lojalności istniejących klientów. Klienci często wolą kupować produkty i korzystać z usług firm, które angażują się w działalność społeczną.

Podsumowując, zaangażowanie w działalność społeczną to sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, wzmocnienie relacji z klientami i pracownikami, wspieranie społeczności lokalnej, rozwój umiejętności pracowników oraz na wsparcie

Współtworzymy Instytut Edukacji Elektronicznej. Miejsce wyspecjalizowanych kursów oraz wdrażania e-learningu do organizacji. Jesteśmy operatorem projektu zapewniając transparentność rozliczeń jednostek certyfikujących i autorów kursów.

Twoja organizacja może uczyć

E learning conceptual image

Jesteśmy stałą częścią Instytucji wspierającej kulturę w przestrzeni pozarządowej i społecznej.

Partnerstwo technologiczne

Wspieramy instytucje zaangażowane społecznie w dziedzinie nowych mediów i produkcji filmowej.